ŽUVŲ VEISIMAS

Ikrus perkame iš geriausių Skandinavijos specialistų. Specialiai įrengtose patalpose, taikant visas moderniausias technologijas, pasitelkę kantrybę bei meilę, iš ikriukų išveisiame upėtakio mailiuką. Paauginę ir „sustiprinę“, perkeliame į kitas talpas tolesniam auginimui. Dalis palieka mūsų ūkį ir yra įžuvinamos vandens telkiniuose.


ŽUVŲ AUGINIMAS

„Sustiprėjęs“ mailiukas yra perkeliamas į specialius baseinus. Juose yra palaikomos idealios upėtakiams augti sąlygos. Tai ir grynas vanduo iš mūsų nuosavo vandens gręžinio, tai ir vandens bei patalpų temperatūra, pakankamas deguonies kiekis vandenyje. Sureguliuotas idealus maitinimas, kuris padeda upėtakiams augti sveikai ir natūraliai.


GAMYBA

Šalia auginimo yra įrengtos naujos ir erdvios gamybos patalpos. Tik ką pagautas upėtakis tiesiai keliauja į gamybą, kur jau ruošiamas galutinis produktas vartotojams. Jokio šaldymo, visada šviežia. Patyręs ir kūribingas technologas su savo komanda kuria vis naujus gaminius bei ruošia jau pamėgtus bei labai teigiamai įvertintus produktus.


ŽUVIES PERDIRBIMAS

Savo plačiam klientų ratui, galime pasiūlyti sūdytą, vytintą, karšto ir šalto rūkymo žuvį. Esame lankstūs ir atsižvelgiame individualiai į kiekvieno kliento poreikius.


PREKYBA

Tik pagaminti produktai iškart palieka mūsų patalpas ir keliauja pas mūsų galutinius vartotojus. Įsigyti mūsų produkcijos ar jos paragauti galima visais patogiausiais būdais: tiek per partnerių parduotuvėles, tiek restoranuose, tiek ir internetu.


LOGISTIKA

Vilniaus regioną pilnai aptarnaujame patys, visus kitus Lietuvos regionus mūsų produkcija pasiekia greitai ir profesionaliai, pasitelkus mūsų partnerius.

Mūsų produkcija

Galite pasirinkti iš plataus asortimento žuvies produkcijos:

Sūdyta, paruošta kepti žuvis
Sūdyta
žuvis
Gyva, atvėsinta žuvis
Gyva, atvėsinta žuvis
Rūkyta žuvis
Rūkyta
žuvis
Vytinta žuvis
Vytinta
žuvis
Kita
Kita

 

Įsigykite mūsų šviežios žuvies neišeidami iš savo šiltų namų.

Pirkite internetu

 

Produkciją rasite

zemelapis lietuva

Prekybos vietos bei restoranai, kur galite įsigyti arba iškart paragauti upėtakio patiekalų

daugiau


taip pat internetu